Woda utleniona – nie tylko do włosów

  1. Zainfekowane rany

Woda utleniona pomaga w infekcjach skórnych wszelkiego rodzaju. Woda utleniona w żelu Peroxygel również pomaga pozbyć się infekcji skórnych oraz dezynfekuje rany. Żel nakładany na miejsca zranienia bardzo długo utrzymuje się na skórze, dzięki czemu preparat może się dobrze wchłonąć. Wszelkie zainfekowane miejsca na naszej skórze powinny być polewane kilka razy dziennie wodą utlenioną. Warto dodawać wodę utlenioną do codziennej kąpieli, aby pozbyć się wszelkiego rodzaju infekcji czy grzybicy skóry. Może być ona również skuteczna w przypadku gangreny.

 

  1.  Płyn do płukania jamy ustnej

Woda utleniona jest doskonałym płynem do płukania ust, ponieważ zabija wszystkie bakterie. Jest to niedrogi środek a bardzo skuteczny. Jednak należy pamiętać, aby nie połykać wody utlenionej.

 

  1. Ból zęba

Woda utleniona nie posiada właściwości przeciwbólowych, ale może zabić wszelkie bakterie. Ma działanie przeciwgrzybiczne, antybakteryjne oraz przeciwwirusowe. Dzięki temu może leczyć ból zęba, który jest wywołany infekcją. Może nawet zapobiec leczeniu kanałowym zębów. Po kilku dniach częstego płukania ból powinien minąć.

 

  1. Rozjaśnianie włosów

Wodę utlenioną można wykorzystać, jeżeli chcemy mieć jaśniejsze włosy. Wystarczy, że odpowiednią ilość preparatu nałożymy na wilgotne włosy i dokładnie je rozczeszemy. W ten sposób uzyskamy naturalne pasemka o jaśniejszym odcieniu.

Post navigation