Włosy, jak z rogu obfitości

Zadbane i wypielęgnowane włosy są marzeniem każdej kobiety. Szczególnie kiedy natura poskąpiła im objętości, staramy się odwrócić zły trend i różnymi sposobami dodać im blasku oraz puszystości.

Rewelacyjny sposób na oklapnięte włosy
Hitem, zapewniającym murowany efekt jest laminowanie powierzchni włosa. Osiągnąć go można sposobami domowymi, używając do tego na przykład zwykłej spożywczej żelatyny.

Odpowiedź handlu
Jednak, dla mających wiele obowiązków kobiet, zabieganych od świtu do zmierzchu, handel ma właściwą ofertę. Z linii producenckiej natura siberica, seria kosmetyków zawierających wyciąg z rokitnika.

Jak działa efekt laminowania?
Substancje zawarte w kosmetykach zawierających ekstrakt roślinny z rokitnika działają uszczelniająco na łuski włosa, zamykając je, co powoduje, że włosy się nie plączą. Stają się sprężyste i zyskują poślizg. Można to wyczuć organoleptycznie dotykając ich po wysuszeniu. Są wyraźnie mocniejsze i tracą efekt elektrostatycznego puszenia się. Roślinny laminat sprawie, że włosy rozsypują się i nie trzeba ich rozczesywać zbyt często.

W linii producenta natury siberici z rokitnikiem znajduje się pełen zestaw kosmetyków do pielęgnacji włosów, poczynając od szamponu, na odżywce kończąc.

Post navigation