Tran Mollers dla kobiet w ciąży i karmiących

tran_mollersPrawidłowy przebieg ciąży i okresu karmienia wymaga od kobiety prawidłowego odżywiania. Szczególnie ważną rolę pełnią nienasycone kwasy tłuszczowe z grupy omega-3 oraz omega-6. Znaleźć można je w mięsie ryb morskich oraz ich wątrobach. Wydobywany w ten sposób tran może być doskonałym uzupełnieniem diety każdej matki.

Kobieta w ciąży powinna otrzymywać w pożywieniu przynajmniej 200 mg kwasu dokozaheksaenowego (DHA) dziennie. Niestety ze względu na trudną przyswajalność wielu składników odżywczych, konieczna jest ich suplementacja. Tran Mollers umożliwia dostarczenie dostatecznej ilości zasobów kwasów omega, pomagając w prawidłowym rozwoju płodu. Również po urodzeniu dziecka i w okresie karmienia piersią, suplementacja codzienne diety tranem Mollers pozwala na dystrybucję kwasów omega niemowlęciu. Jest to wskazane również dlatego, ponieważ spożywane w tym okresie mięso ryb powinno być jak najwyższej jakości oraz pozbawione jakichkolwiek zanieczyszczeń.

Zarówno podczas ciąży jak i w okresie karmienia piersią, regularnie przyjmowany tran Mollers ma wpływ na prawidłowy rozwój mózgu oraz oczudziecka. Wzmacnia również system odpornościowy matki i niemowlęcia oraz spełnia zapotrzebowanie na kwasy omega.

 

Post navigation