Skomponuj swój zapach

Nie masz pomysłu na prezent albo nie najlepiej znasz osobę, której masz go wręczyć? Zastanawiasz się czy na przykład woda toaletowa nie będzie zbyt oklepanym i pospolitym podarunkiem?

Kup gotowe

Na pewno nie będzie to zwyczajny prezent, jeżeli poświęcisz swój czas, aby wyszukać odpowiedni zapach i nabędziesz naturalne perfumy lub nawet zrobisz je sama w domu, to naprawdę jest możliwe. Bez problemu kupisz gotowe naturalne zapachy pod postacią perfum lub wód toaletowych, a ich wybór wcale nie jest mały.

Lub zrób sama

Aby samemu, w warunkach domowych zrobić zapach potrzebujemy jedynie olejków eterycznych, które dodać należy do przygotowanej wcześniej bazy olejowej lub alkoholowej. Przygotowywać należy je w szklanych pojemnikach. To jak będziemy je dodawać i w jakiej ilości zależy głównie od nas. Pamiętajmy, że perfumy natura podarowała nam pod różnymi postaciami i w różnych wersjach, warto wykorzystać je wcześniej. Uzyskany zapach czasami warto przetrzymać kilka dni w pojemniku, aby lepiej się wymieszał.

Każda z nas marzy o swoim, oryginalnym zapachu, takim, który będzie nas określał i nawet trochę o nas powie. Teraz same możemy go stworzyć, u siebie w domu, a nawet skomponować zapach dla ukochanej osoby.

Post navigation