SALLY HANSEN MIRACLE GEL

Która z nas nie marzy o pięknym, trwałym i idealnym manicure, który utrzymuje się przez parę dni? Oczywiście alternatywą dla zwykłych lakierów, jest manicure żelowy lub hybrydowy, niestety te sposoby potrafią trwale uszkodzić płytkę paznokcia. Co więc powinniśmy wybrać, aby mieć ładne paznokcie, ale nie malować ich co drugi dzień (i tym samym tracić nasz cenny czas)? Odpowiedzią jest produkt od Sally Hansen Miracle Gel. Jest to coś pomiędzy zwykłym lakierem do paznokci, a lakierem hybrydowym.

Niesamowita trwałość
Producent zapewnia trwałość do 14 dni. Jednak zapewnia on trwałość koloru i błyszczenia, a nie idealnych paznokci przez dwa tygodnie. Trzeba wziąć poprawkę na to, że  przy wykonywaniu zwykłych, codziennych czynności jak choćby zmywanie naczyń, lakier nie utrzyma się tak długi czas. Średni czas trwałości produktu to 4-5 dni. Biorąc pod uwagę, że zwykłym lakierem trzeba malować paznokcie średnio co drugi dzień, to 5 dni wypada naprawdę całkiem dobrze.

Magiczne właściwości
Na samym początku należy oczyścić paznokcie z resztek lakieru  i je osuszyć. Następnie nakładamy cienką warstwę lakieru i pozwalamy jej wyschnąć. Później nakładamy drugą, już nieco grubszą, aby uniknąć smug. Na sam koniec nakładamy top coat, który sprawia, że nasze paznokcie przepięknie się błyszczą. Cała magia polega na tym, że paznokcie są utwardzana przez światło słoneczne! Pozwól pobyć im na słońcu przez około 5 minut, a będą jeszcze trwalsze.

Post navigation