Regulacja i henna brwi

Tak samo jak wszystko inne, także wygląd brwi podlega ciągłej zmianie trendów. W modzie były już cienkie kreski, krzaczaste brwi czy wygięte łuki. Obecnie najmodniejsze brwi są dość mocno zaakcentowane i odpowiednio wyregulowane.

Regulacja brwi

Regulacja i henna brwi jak tutaj jest zabiegiem, który warto wykonywać w gabinecie kosmetycznym u wykwalifikowanej kosmetyczki. Warto pamiętać, że kształt brwi tylko z pozoru wydaje się mało istotny – może mieć wpływ na wygląd i wyraz całej twarzy. Zbyt wysoko wygięte łuki nadadzą jej wyrazu ciągłego zdziwienia, zaś zbyt nisko osadzone mogą dodawać marsowego wyglądu. Kształt brwi należy dobrać do owalu twarzy i innych jej rysów, dla dobrej kosmetyczki nie będzie to żadną trudnością. Regulację brwi przeprowadza się przy pomocy wosku kosmetycznego i pęsety – jest to dość bolesny zabieg.

Nakładanie henny

Regulacja i henna brwi jest zabiegiem przeznaczonych dla pań, które chcą zyskać głębszą i bardziej wyrazistą oprawę oczu. Efekt zabiegów będzie jeszcze lepszy, jeśli henna zostanie też nałożona na rzęsy.

Przed skorzystaniem z henny należy bezwzględnie przeprowadzić próbę uczuleniową, by uniknąć ryzyka niepożądanych i czasem bardzo gwałtownych reakcji alergicznych.

Post navigation