Jak pozbyć się wszy we włosach?

Wszy we włosach to dość krępujący problem, wymagający skutecznego i szybkiego działania. Obecnie na rynku istnieje bardzo dużo preparatów, które pozwalają osiągniecie trwałych efektów.

Jednym z nich jest Pedicul Hermal, znany i niezwykle ceniony płyn, stanowiący najkorzystniejsze rozwiązanie. Cechuje go przede wszystkim bezpieczny dla naszego organizmu skład – olej silikonowy. Płyn nie posiada insektycydów i wykazuje niezwykłą skuteczność w eliminowaniu wszy głowowych poprzez uduszenie po 10 minutach od aplikacji. Preparat może być stosowany u osób w różnym wieku.

Kolejnym sprawdzonym rozwiązaniem w tej kategorii jest płyn do zwalczania wszawicy marki Sora, który ze względu na swoje bezpieczeństwo również może być wykorzystywany zarówno u dzieci, jak i osób dorosłych oraz kobiet w ciąży. W swoim skutecznym działaniu pozwala na szybką i wygodną eliminację pasożytów. Dodatkowo zawarty w jego składzie Dimetikon umożliwia łatwe wyczesywanie uduszonych wszy oraz martwych jaj.

Trzecim ze znacząco popularnych preparatów jest Hedrin – płyn w postaci sprayu. Obecny w jego składzie Penetrol gwarantuje całkowite unieszkodliwienie jaj, co pozwala na niewątpliwie skuteczne pozbycie się nawracającego problemu oraz hamuje rozwój wszy. Może być stosowany wielokrotnie, jako bezpieczne rozwiązanie.

Post navigation