Piękne i proste włosy bez niszczenia

Każda kobieta chciałaby mieć piękne i zdrowe włosy. Jeżeli jeszcze można taki efekt uzyskać bez konieczności biegania do fryzjera jest to doskonałe rozwiązanie w zabieganym świecie.

Proste włosy w domowym zaciszu

Wiele pań chciałoby mieć proste włosy, które w ich opinii często znacznie łatwiej i szybciej można okiełznać niż kręcone kosmyki. Jednak prostownica i podobne urządzenia mogą wysuszać włosy i sprawiać, że nie będą one wyglądały tak zdrowo. Alfaparf Lisse Design Keratin Therapy Gobli  to odpowiedź na to, jak uzyskać piękne, zdrowe i jednocześnie proste włosy w domowym zaciszu. Jest to seria kosmetyków, które stosowane razem pozwalają na uzyskanie efektu prostych włosów.

 

W domu i u fryzjera

 

Alfaparf Lisse Design Keratin Therapy to zestaw składający się  czterech produktów. Stosuje się go raz na kilka miesięcy, według producenta jednorazowe użycie pozwala na uzyskanie efektu prostych włosów do trzech miesięcy. Wykonanie zabiegu zajmuje dłuższą chwilę i należy go przeprowadzać w określony sposób, jednak bez problemu można go wykonać także w warunkach domowych. Kosmetyki z zestawu nie zawierają parabenów, dzięki czemu są bezpieczne dla włosów, nie niszcząc ich tak bardzo. Jeżeli ktoś nie ma pewności, czy będzie w stanie samodzielnie odpowiednio wykonać zabieg, lepiej aby skorzystał z pomocy profesjonalisty, czyli znalazł alon fryzjerski, w którym wykonuje się tego typu usługi z zastosowaniem takich właśnie produktów.

Post navigation