Pheromax – skuteczne feromony

Feromony, to mieszanina substancji chemicznych, produkowanych przez rośliny i zwierzęta, a poprzez gruczoły wydzielane na zewnątrz organizmu. Ich zadaniem jest wabienie osobnika przeciwnej lub tej samej płci, tego samego gatunku, celem odstraszenia lub przedłużenia populacji.
Feromony są substancjami lotnymi, a ich skuteczne działanie objawia się, przy maksymalnym stężeniu, nawet na znaczną odległość.

Najskuteczniejsze feromony

Obecność ludzkich feromonów nie jest do końca potwierdzona naukowo, lecz odkryto, że w pocie i oddechu mężczyzn można wyodrębnić związki odpowiadające za jego atrakcyjność w oczach kobiety.
Te związki chemiczne, nieoficjalnie nazwane feromonami ludzkimi, to Androstenol, i Androstenon a także Androstadienon. Wszystkie można znaleźć w wydzielinach ssaków, a także człowieka, szczególnie mężczyzny.

Na podstawie wieloletnich badań, stworzono specyfik, noszący nazwę Pheromax. Jest to stężony roztwór, zawierający feromony, w dawce pozwalającej na skuteczne, zamierzone działanie.
Pheromax, rozprowadzony na ciele mężczyzny, powoduje wzrost zainteresowania u kobiet, które niezauważalnie wabione, stają się bardziej podatne na sygnały wysyłane przez interesującą je postać.

Mężczyzna używający pheromax-u wyda się otoczeniu postacią dominującą, władczą i szybko nawiązującą kontakty, ale po przedawkowaniu, będzie odstraszał konkurencję, a nawet wywoływał agresję.

Pheromax jako bezwonny produkt dodawany jest do zapachowych kosmetyków męskich. Więcej szczegółów znajdziesz na stronie MenSpace.

Post navigation