Pasta i pomada do włosów nie tylko do stylizacji

Świadome dbanie o fryzurę jest coraz bardziej trendy wśród mężczyzn. Efektem tego jest to, że pojawia się coraz więcej wysokiej klasy zakładów fryzjerskich i barberskich, a w sklepach jest coraz więcej kosmetyków do pielęgnacji męskich włosów. Co więcej, działa coraz więcej sklepów, które waśnie w takich produktach się specjalizują. Wśród dużego asortymentu kosmetyków do pielęgnacji włosów znajdują się pasty i pomady do włosów.

Pasta do włosów – idealny kosmetyk do krótkich i średniej długości włosów

Pasta jest dużo lepszym kosmetykiem do stylizacji niż większość kosmetyków w sprayu. Ma ona półstałą konsystencję i nadaje się głównie do krótkich oraz średnich włosów. Pasta do włosów może nadawać połysk lub matową stylizację. Dodatkowo odżywia włosy, chronić przed promieniowanie uv oraz daje zapach. Pastę do włosów stosuje się mokre lub wilgotne włosy.

Pomada do włosów dla niezniszczalnej stylizacji

Jeszcze mocniejsza do pasty jest pomada. Jej użycie gwarantuje, że fryzura będzie długo się trzymać nawet w niekorzystnych warunkach pogodowych. Podobnie jak pasta, tak i pomada do włosów zawiera substancje odżywcze, filtry UV oraz substancje zapachowe. Ona również daje efekt błyszczący lub matowy.

Post navigation