Odżywka Realash – sposób działania

W ostatnim czasie kobiety zaczęły chętniej sięgać po specjalistyczne odżywki do rzęs. Na rynku jest ich wiele do wyboru, jednak to jedna zdołała uzyskać renomę na całym świecie. Mowa tu o preparacie Realash, którego działanie zostało potwierdzone badaniami. W jaki sposób ta odżywka wpływa więc na rzęsy i jaka jest jej rzeczywista skuteczność?

Wpływ na fazę wzrostu rzęs
Cykl życia przeciętnej rzęsy zazwyczaj wynosi ok. dwa, maksymalnie cztery miesiące. Mimo iż jest to dość długi okres, sam wzrost włosków (anagan) trwa przeważnie trzydzieści dni. Przez ten dość ciężko tak wpłynąć na rzęsy, aby stały się one dłuższe bądź zaczęły rosnąć w większej ilości. Według producenta odżywki realash preparat ten przyspiesza jednak wzrost włosków i tym samym może oddziaływać na ich strukturę, grubość czy zagęszczenie.

Sposób użycia
Spory wpływ na skuteczność poszczególnych środków pielęgnacyjnych ma korzystająca z nich osoba. Nawet najlepsza i najdroższa odżywka do rzęs nie zadziała bowiem dobrze, jeśli będzie się ją nakładać na włosy nieregularnie lub niedokładnie. Jak korzystać z preparatu Realash? Otóż trzeba go aplikować codziennie, robiąc to najlepiej podczas wieczornej pielęgnacji. Jedno opakowanie starcza na trzy miesiące.

Warto też wspomnieć, że niektóre odżywki do rzęs mogą być stosowane podczas wykonywania makijaży. Jako że wzmacniają i pogrubiają one włoski, nałożony na nie tusz zaprezentuje się znacznie lepiej.

Post navigation