Najpopularniejsze rodzaje balsamów do ciała

Na półkach sklepowych można znaleźć bardzo wiele balsamów do ciała, dlatego też osoby które nie znają się na kosmetykach mogą mieć duży problem, aby wybrać najlepszy produkt. W niniejszym artykule znajdą Państwo dokładny opis najpopularniejszych balsamów, które są warte zakupu.

Balsamy nawilżające

Praktycznie w każdym sklepie z kosmetykami można znaleźć niezawodne nawilżające balsamy do ciała, które warto stosować po każdym prysznicu. Największą zaletą nawilżających balsamów jest to, że bardzo szybko się wchłaniają. Godne uwagi są kosmetyki z olejkami z awokado, które skutecznie hamują wodę i znacząco spowalniają starzenie się skóry.

Balsamy wyszczuplające

W ostatnim czasie jest bardzo duży boom na antycellulitowe balsamy do ciała. Osoby, które chcą pozbyć się kilku zbędnych kilogramów i popracować nad swoją sylwetką, powinny postawić właśnie na wyszczuplający balsam do ciała. Kosmetyki tego typu warto smarować nie tylko na udach i brzuchu, ale również na pośladkach. Godny uwagi jest przede wszystkim balsam do ciała, który w swoim składzie posiada różnorodne preparaty z L-karnityny i kofeinę.

Balsamy brązujące

Osoby, które chcą mieć skórę o złotawym kolorze powinny z kolei postawić na balsamy brązujące. Godne uwagi są nowoczesne kosmetyki, które w swoim składzie zawierają wyciąg z orzecha włoskiego i wyciąg z bursztynu. Najlepsze balsamy powinny zawierać także drogocenną dla skóry witaminę E.

Post navigation