Manicure hybrydowy

Chyba już każdy słyszał o tym, czym jest popularny ostatnio manicure hybrydowy. Lakiery hybrydowe pojawiły się na rynku stosunkowo niedawno, ale w szybkim czasie podbiły serca kobiet uwielbiających manicure.

Co przemawia na korzyść manicure hybrydowego?

Z całą pewnością jego trwałość. Tego typu manicure może przetrwać nawet do kilku tygodni. Powierzchnia paznokcia pomalowanego tego typu lakierem, bardzo szybko staje się twarda, co znacznie uniemożliwia powstawanie na powierzchni paznokcia nawet najdrobniejszych rys, czy wgłębień, które do tej pory były zmorą kobiet, które malowały paznokcie w tradycyjny sposób. Na plus przemawia także stale powiększająca się gama kolorystyczna, która umożliwia tworzenie oryginalnych wzorów.

Gdzie można wykonać manicure hybrydowy?

Tego typu manicure w Warszawie, można wykonać w praktycznie każdym salonie paznokci. Głównie dlatego, że hybrydy bardzo szybko stały się najpopularniejszą metodą robienia paznokci, a jednocześnie wciąż nie tak łatwo dostępną w domu. Aby wykonywać prawidłowy manicure hybrydowy, trzeba bowiem zainwestować w lampę LED bądź UV, odpowiednie lakiery oraz odżywki, zmywacze i bazy, które pozwolą utrzymać paznokcie w nienagannym stanie.

Post navigation