Lakiery do hybrydy w dowolnym odcieniu

Wykonanie manicure wymaga odpowiedniego wyposażenia. Oprócz wszelkiej maści akcesoriów kosmetycznych do pełnej aranżacji potrzebne są także lakiery do hybrydy, które dadzą znamienity efekt końcowy. Piękny design dłoni będzie oszałamiający, a każda kobieta zadowolona z doskonałego look’u.

Ulubiony kolor

Hybrydowe lakiery – https://darmarsklep.pl/lakiery-hybrydowe , są trwałe dzięki charakterystycznemu połączeniu cech żelu oraz standardowego lakieru. Ich atutami jest:
– długa wytrzymałość,
– odporność na uszkodzenia i zadrapania,
– połysk przez cały czas,
– nasycenie kolorów.
Spektakularne wykończenie zadziwia i sprawia, że kobiety czują się pewniej z tak zadbanymi paznokciami. Nakładanie lakierów do hybrydy warto przekazać doświadczonej kosmetyczce, która zrobi to profesjonalnie w dowolnym gabinecie. Wybrać można swój ulubiony odcień, a także zupełnie nowe wersje, które producenci coraz wypuszczają na rynek. Można zatem pokusić się o deseń magnetyczny, czy brokatowy.

Perfekcyjny design paznokci

Do nałożenia hybrydowych lakierów niezbędne są:
– baza,
– blok polerski,
– odtłuszczacz,
– top hybrydowy,
a następnie można już wytypować konkretną barwę i utrwalić całość lampą UV, UV/LED.
Estetyczne wykonanie jest priorytetem, toteż na trzy tygodnie można zaoszczędzić czas na malowaniu paznokci. Przyjemny relaks, który pozwoli na odstresowanie się w czasie zabiegu jest nieoceniony, wobec czego warto pokusić się o hybrydy o dowolnej porze roku, na co dzień jak i na wyjątkowe okazje.

Post navigation