Kosmetyczne triki na rozświetlone spojrzenie

Pełne blasku, żywe spojrzenie zawsze przyciąga uwagę. Co zrobić, kiedy oczy są opuchnięte, a wokół nich rozciąga się sina obwódka? Na szczęście jest na to sposób. Wystarczy kilka makijażowych trików, żeby ukryć zmęczenie i podkreślić naturalne piękno oczu.

Jak pozbyć się sińców pod oczami?

Zasinienia wokół oczu powstają na skutek zmęczenia i niewyspania. Niektóre osoby mają też cienką i bardzo jasną skórę, przez to przebarwienia mogą być u nich widoczne niezależnie od stopnia wypoczęcia. Na szczęście można szybko się ich pozbyć, zakrywając je korektorem pod oczy Maybelline. Wystarczy nałożyć kosmetyk na zasinione partie, żeby wyrównać koloryt, a dodatkowo stworzyć doskonałą bazę pod dalszy makijaż. Trzeba jednak pamiętać, by wybierać kosmetyk dedykowany tym partiom skóry, taki jak korektor pod oczy Maybelline, ponieważ cera w okolicach oczu jest bardzo delikatna i inny korektor mógłby ją obciążyć. Wtedy zamiast rozświetlonego, spojrzenia stałoby się zmęczone i przygaszone.

Makijaż, który optycznie powiększy oko

Inne sposoby na rozświetlenie? Właściwy makijaż! Po pierwsze, jasne, mocno napigmentowane cienie do oczu. Brokat rozświetla, ponieważ doskonale odbija światło. Oczy natychmiast stają się większe, a spojrzenie żywsze. Powiększenie gwarantuje także kredka albo eyeliner tuż nad linią rzęs oraz wydłużający je tusz. Nic jednak nie przebije efektu, który zapewnia rozświetlacz pod oczy Maybelline. Już niewielka ilość tego kosmetyku naniesiona w kąciki oczu sprawia, że twarzy nabiera nowego wyrazu. Oczy są większe, błyszczące, a twarz pogodniejsza i bardziej wypoczęta.

Post navigation