Komu można polecić depilację laserową?

Laserowe usuwanie owłosienia to zabieg kosztowny, dość inwazyjny i nieco nawet bolesny, ale za to dający znakomity efekt, w dodatku na stałe. Decyduje się więc na niego sporo osób. Komu szczególnie można polecić jego wykonanie?

Gdy depilacja nuży

Włoski na ciele odrastają w różnym tempie. Większości kobiet w pełni wystarcza depilacja raz na 2-3 dni, oczywiście jeśli chodzi o golenie (usuwanie włosków z cebulkami daje efekt gładkiej skóry na dłużej), ale czasem zdarza się, że kłujące włosy pojawiają się już po kilku godzinach od depilacji. Wówczas trzeba depilować się bardzo często, by cieszyć się gładką skórą nieustannie, a to zabiera wiele czasu, męczy, generuje wydatki, a także może szkodzić skórze. Wiele osób także nie cierpi się depilować, zwłaszcza że może to skutkować podrażnieniami skóry i innymi niepożądanymi zjawiskami.

W newralgicznych miejscach

Depilacja laserowa to właściwie jedyna dobra metoda depilacji wąsika i włosków pojawiających się na kobiecej twarzy w innych miejscach. Taki problem ma wiele pań, a zwalczanie go za pomocą kremów czy wosków jest mało efektywne. Poza tym dobrym pomysłem jest laserowe usuwanie włosków tam, gdzie są one mocne, a jednocześnie skóra jest wrażliwa, czyli pod pachami i w strefie bikini. W takich przypadkach depilacja, jaką oferuje Laserland – klinika piękna Białystok, może być wielkim ułatwieniem.

,

Post navigation