Keratynowe prostowanie włosów

Przed rozpoczęciem zabiegów pielęgnacyjnych w salonach Kerastase, fryzjerzy-doradcy dokonują wnikliwej diagnozy stanu struktury włosa i skóry głowy. Następnie dobierana jest specjalna formuła pielęgnacji, odpowiednia dla danego typu włosów. W salonach Kerastase panuje sprzyjająca relaksowi, spokojna, a jednocześnie pobudzająca zmysły atmosfera. Przed dowolnym zabiegiem – w tym zabiegiem profesjonalnego prostowania włosów, doświadczyć można przyjemnego masażu relaksującego, z użyciem profesjonalnych produktów o aromatycznym zapachu kwiatowo-owocowym.

Kierunki działania w ochronie włosów

Gama produktów Résistance Kérastase  to kosmetyki, których przeznaczeniem jest odtworzenie wewnętrznej struktury włosa za pomocą trójfazowej pielęgnacji (kąpieli, odżywienia i teksturyzacji). Kosmetyki Kerastase i obszary działania w ochronie włosów to: nawilżenie dla włosów suchych i bardzo suchych, uwrażliwienie dla włosów suchych i osłabionych, aktywacja wzrostu mocniejszych włosów za pomocą specjalnego serum, pielęgnacja włosów dla mężczyzn. Innym z rodzajów zabiegów jest keratynowe prostowanie włosów.

Zabieg keratynowego prostowania włosów

Zabieg keratynowego prostowania włosów to zabieg stosowany w profesjonalnych salonach. Można go wykonać między innymi w salonach marki Kerastase. Salony i instytuty firmy mają swoje siedziby w wielu różnych krajach na całym świecie. Spotkamy się z nimi między innymi w Londynie, Paryżu, Nowym Jorku oraz Warszawie.

Post navigation