Green Magma – zielony skarb natury

Green Magma, czyli oryginalny młody jęczmień to suplement o udowodnionym działaniu wspomagającym odchudzanie i zachowanie doskonałej kondycji zdrowotnej. Jego regularne spożywanie dodaje sił witalnych i uzupełnia wszelkie niedobory pokarmowe. W czym tkwi sekret zielonego jęczmienia?

Unikatowy proces pozyskiwania

Aby zielony jęczmień wykazywał bioaktywność względem organizmu ludzkiego, musi być pozyskany i przetworzony w szczególny sposób. Młode pędy jęczmienia zrywane są po osiągnięciu wysokości 30 cm, czyli wtedy, gdy zawierają optymalne proporcje składników odżywczych. Ponadto poddawane są procesowi liofilizacji, który nie powoduje zubożenia w substancje czynne i pozwala czerpać z bogactwa natury zaklętego w zielonym jęczmieniu. Znaczna zawartość witamin, minerałów, antyoksydantów i enzymów sprzyja regulacji wielu procesów fizjologicznych, całkowicie bezpiecznie i naturalnie oddziałując na organizm.

Jak działa Green Magma?

Zielony jęczmień dzięki wysokiej zawartości błonnika reguluje procesy trawienne, gwarantuje długotrwałe uczucie sytości oraz wspomaga redukcję tkanki tłuszczowej. Utrzymuje fizjologiczną równowagę pH w organizmie, odkwaszając go. Jego działanie detoksykacyjne sprowadza się do wspomagania oczyszczających funkcji wątroby oraz usuwania nadmiaru wody, co skutecznie redukuje cellulit i wywiera korzystny wpływ na skórę.

Post navigation