Delikatna kolorystyka manicure

Stonowane i subtelne odcienie pasują do bardzo wielu typów urody, a także doskonale podkreślają ich największe atuty. Delikatna kolorystyka sprawdza się także w przypadku manicure. Odpowiednio dobrany odcień koloru paznokci może perfekcyjnie uzupełnić starannie dopasowaną stylizację, a także nadać dłoniom bardzo szlachetnego i eleganckiego wyglądu.

Mlecznoróżowy lakier Semilac Hard Milk
Do najbardziej stylowych i modnych kolorów manicure zaliczyć można odcienie jasnego różu. Lakiery hybrydowe o tak subtelnej kolorystyce sprawdzają się przy bardzo wielu okazjach. Niezwykle wytrzymały lakier Semilac Hard Milk doskonale prezentuje się zarówno na co dzień, jak i podczas bardziej wyjątkowych sytuacji. Lakier Semilac Hard Milk posiada również specjalną formułę, która pozwala na odbudowę zniszczonej płytki paznokcia oraz umożliwia jej wydłużenie.

Dopasowanie manicure
Jasnoróżowy odcień lakieru do paznokci szczególnie dobrze sprawdza się w połączeniu z innymi delikatnymi i subtelnymi kolorami. Dlatego paznokcie pomalowane lekko przezroczystym lakierem Semilac Hard Milk są doskonałym uzupełnieniem stylizacji ubrań i dodatków opartych przede wszystkim na bieli, błękitach oraz różnego rodzaju odcieniach pastelowych.

Post navigation