Na czym polega pedicure hybrydowy?

Coraz więcej kobiet przykłada uwagę do tego wyglądają ich paznokcie, także na stopach. Dlatego też zabiegi kosmetyczne cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Na czym polega pedicure hybrydowy: http://easywaxing.pl/pl/zabiegi/pedicure/pedicure-hybrydowy i co warto na jego temat wiedzieć?

Z czego wynika popularność pedicure hybrydowego?

To popularny zabieg kosmetyczny, który zapewnia stopom ładny wygląd, a poza tym jest wygodny. Wykonany przez profesjonalistę jest trwały, co wiąże się ze sporą oszczędnością czasu. W tym przypadku wykorzystuje się specjalny lakier hybrydowy, który daje efektowne rezultaty. Pedicure tego rodzaju to świetne rozwiązanie dla kobiet zabieganych.

Krok po kroku

Okazuje się, że wykonanie trwałego i estetycznego pedicure wcale nie jest trudne. Nie stanowi to zbyt dużego problemu dla doświadczonych kosmetyczek. Trzeba jedynie posiadać lakiery hybrydowe oraz lampę UV. To właśnie dzięki niej dochodzi do utwardzenia lakieru. Pedicure tego typu daje szansę na wykonanie efektownych ozdób na paznokciach. Wprawdzie wciąż modne są rozwiązania klasyczne, a więc odcienie nude oraz róże, ale coraz więcej pań decyduje się na odważniejsze kolory. Dodatkowo oprócz lakieru można w tym przypadku wykorzystać tez brokat, który dodaje całości nieco błysku.

Post navigation