Bogaty rynek środków do brody

Popyt czyni podaż, nic zatem dziwnego, że kiedy brody znów wróciły do łask, w sprzedaży pojawiło się mnóstwo preparatów – kosmetyków dla brodaczy. Panowie noszący brody mają do wyboru mnóstwo środków, dzięki którym ich broda może być przedmiotem ich dumy – może prezentować się pięknie, być bujna, przyjemnie pachnieć (a jest to niezwykle ważne, gdyż broda mocno pochłania zapachy z otoczenia, na przykład dym papierosowy) oraz wyglądać zdrowo. Co można znaleźć?

Przede wszystkim stylizacja

Kiedy ogląda się piękne, wypielęgnowane brody mężczyzn na ulicach czy w telewizji, zwykle wydaje się, że są one takie z natury. Nic jednak bardziej mylnego, brodę trzeba ujarzmić i konieczne jest stosowanie do tego specjalnych preparatów. Do celu tego znaleźć można wiele kosmetyków, na przykład pomady, kremy czy pasty, które pozwalają dowolnie stylizować brodę, nadać jej piękny połysk, dzięki czemu wygląda zdrowo, a także ma energetyczny, męski zapach.
Panowie, którzy chcą zapuścić brodę, ale nie mogą sobie na to pozwolić dlatego, że ich zarost jest zbyt słaby, mogą zaopatrzyć się w specjalny preparat na porost brody, który sprawi, że włosy będą rosły obficiej i będą mocniejsze. Można także spróbować domowych metod mających takie samo działanie.

Post navigation