Azjatyckie kosmetyki do pielęgnacji

Azjatyckie kosmetyki do pielęgnacji podbiły drogerie na całym świecie. Nie ma się czemu dziwić, bowiem to właśnie mieszkanki Azji słyną z pięknej, alabastrowej skóry bez skazy. Teraz już wszystkie kobiety mają dostęp do kosmetyków, dzięki którym można osiągnąć tak doskonałe efekty w dbaniu o wygląd skóry. Od czego rozpocząć swoją przygodę z kosmetykami rodem z Azji? Poniżej krótka podpowiedź dla nowicjuszy w tym temacie.

Azjatyckie kosmetyki do pielęgnacji

Swoją przygodę warto rozpocząć od maseczek w płachcie, które szturmem podbiły polskie drogerie oraz perfumerie. Szczególnie znane i polecane są kosmetyki Holika Holika z drogerii Gobli. Ich maski w płachcie to prawdziwy hit sprzedażowy. Ciekawy, inny od wszystkich design oraz doskonałe składniki, które naprawdę działają, to znak rozpoznawczy. To właśnie azjatyckie marki zaczęły w swoich kosmetykach używać na przykład wyciąg ze śluzu ślimaka, który działa nawilżająco jak nic innego. Kto jeszcze nie używał masek w płachtach, powinien szybko nadrobić zaległości.

Makijaż według Azjatek

Również kosmetyki kolorowe do makijażu są coraz częściej kupowane przez Polki. Wszystko za sprawą szerokiej palety odcieni fluidów, które są dostępne w tamtych markach. Również Polki, mające z natury jasne odcienie skóry, często o żółtawym zabarwieniu, korzystają z odcieni fluidów czy pudrów w kamieniu, które są dedykowane Azjatkom. Co więcej, filozofia makijażu rodem z Japonii czy Korei to bardzo oszczędny, naturalny look, który podoba się również ceniącym klasykę i prostotę kobietom z naszego kraju.

Post navigation