Akcesoria przydatne podczas wykonywania makijażu

gąbki do makijażuWykonywanie makijażu może stać się prawdziwą przyjemnością, a nie tylko koniecznością. Wystarczy kupić kilka dobrych jakościowo kosmetyków, a następnie zainwestować w kilka akcesoriów, takich jak na przykład gąbeczki do podkładu, pędzle do nakładania pudru, czy zalotka do rzęs.

Gąbki do makijażu czyli sposób na idealne rozprowadzenie fluidu

Podstawą makijażu jest idealne rozprowadzenie fluidu na skórze, tak by bardzo dobrze wtopił się on w skórę i praktycznie na niej nie odznaczał. Uzyskuje się wtedy tak modny efekt „make up no make up”, twarz wygląda świeżo i młodo. Gąbka do makijażu Real Techniques to jedna z najlepszych gąbeczek na rynku, którą z powodzeniem można zarekomendować każdej miłośniczce makijażu.

Zestaw pędzli z naturalnego włosia

Zestaw pędzli z naturalnego włosia to naprawdę ważna inwestycja, jeżeli chce się przejść na wyższy level w wykonywaniu makijażu. Warto zainwestować trochę więcej pieniędzy w taki komplet, bo posłuży przez lata. Z naturalnego włosia mają przewagę nad pędzlami syntetycznymi – nie elektryzują się i nie powodują podrażnień.

Zalotka do rzęs

Zalotka do rzęs to drobne akcesorium idealnie sprawdzające się w tych kobiet, które mają proste rzęsy, nie dające podkręcić się za pomocą tuszu. Jeden ruch zalotką pomoże wygiąć je w tak atrakcyjny łuk, wystarczy je później tylko wytuszować, a oko będzie wyglądało na dużo większe. Przecież o taki efekt w makijażu chodzi.

Post navigation