Piekna i zdrowa – 3 skuteczne sposoby na stawy

Zwyrodnienie stawów to poważne schorzenie, które dotyka coraz większą grupę ludzi. Brak ruchu, przeciążenie w postaci długotrwałego przebywania w jednej pozycji czy noszenia ciężkich zakupów, nadwaga – to wszystko zwiększa ryzyko wystąpienia bólów stawów. Co zrobić, kiedy pojawiają się u nas dolegliwości ze strony kolan czy bioder? Przedstawiamy trzy skuteczne sposoby.

Sposób pierwszy: odpoczynek

senBrzmi banalnie, ale to najskuteczniejszy sposób na pokonanie bólu stawów, szybko przynosi ogromną ulgę. Jeśli wystąpił u nas silny ból stawów, przede wszystkim ograniczmy wysiłek fizyczny. Nie nośmy ciężarów i darujmy sobie intensywne treningi. Dajmy naszym stawom odpocząć i się zregenerować. Posmarujmy bolące miejsce maścią na opuchliznę i czekajmy, aż ustąpi.

Sposób drugi: kuracja temperaturą

Kiedy bolą nas stawy, bardzo często występuje również obrzęk w okolicach kolana czy kostek. Opuchliznę pomoże nam pokonać zimny okład. Bólu natomiast pozbędziemy się, stosując kurację gorącem. Na bolesne miejsce skierujmy strumień ciepłej wody, a szybko poczujemy ulgę.

Synocrom ForteSposób trzeci: Synocrom Forte

Jeśli domowe sposoby nie działają, powinniśmy udać się do apteki i poprosić o Synocrom Forte. To specjalistyczny preparat, który ma za zadanie poprawić właściwości smarujące płynu maziowego – ten sposób pomoże nam nie tylko uporać się z bólem, ale także poprawić ogólną kondycję naszych stawów i uniknąć nawrotu dolegliwości w przyszłości.

Post navigation